Leden 2010

Jsem zase tady :DD

31. ledna 2010 v 18:56 | Lizzie [: .. zase píše .. |  Diary
Vopruz,co? :D zase ta kráva oxiduje :D .. jinak jak je? .. u mně fájn.Založila jsem si blogspot , nebudu sem dávat adresu ..začínám odznowa,jenže .. tenhle blo nemůžu jen tak nechat bejt :D .. zrowna chci nastawit new dezz :DD .. tak doufám že se bude líbit ;)) .. a taky udělala jsem kámošovi blog .. pod tímto článek budou odkazy , navštivte ho .. je na blogu nowý a nerozkoukaný =) .. dezz jsem dělala já rubriky taky , je moc fájn .. takže vám to neuškodí .. vezmu to takle kdo ho nenavštíví , toho uškrtím .. dejme tomu že jsme ve filmu ,v horroru : Vyhrožování po blogu :D ách , všechny vás tu postřílím !! :DD .. no nic mažu nastavovat dezz , bye =)..


No ne ozývám se :DD

29. ledna 2010 v 13:23 | Lizzie [: .. zase píše .. |  Diary
Hele , nestíhám :D někam jedu :DD .. sakra sakra sakra :DD .. nechci tu bejt :DD matka ještě nepřišla :DD .. kde je tvle? :D .. no nic malý oznámení že nestíhám :D .. pa..

Jsem snad posedlá? :D

27. ledna 2010 v 17:02 | Lizzie [: .. zase píše .. |  Diary
Háj gájz , jak se máte? Já fájn :D zasky mám chuť změnit dess , já jsem snad nějak postižená :D Teďka si stahuju hudbu do MP3ky k narozkám chci MP4ku páč iPOD už mám :D nějak výrazně mně neba :D .. Tak co zejtra výzo že ? :D zejtra všichni v černém oblečení že? :D .. no nemůžu z toho .. dcla to uteklo =P .. budu mít dvě dvojky a jinak samý , yahoo .. z Fyziky jsem málem propadla .. a stačí psí oči a máte 1ku :DD .. =P .. nojo já mám třeba teďka brášku v 1.třídě a u má ředitelskou důtku , to čumíte že? :DD .. no nic jdu spáchat sebevraždu .. :DD .. a složila jsem 'morbidní' básničku tak se kochejte :D bááj ..

Na kraji útesu dívka stála,
koukala k vodě a možná se smála ,
v pravici knížky modlící , v levici svíčku hořící.
Jelikož den se směnil v noc , volala měsíček o pomoc.
Prosila nebesa o milost, chtěla ucítit volnost.
Sirotek maličká zůstala, matička předvčírem umřela.
Položila svazek , ať není zmatek.
Pomalu se břiblížila se k burácejícímu peklu.
K peklu které nese jméno řeka,
naposledy pravila jednu větu,
Taková zlá byla ta věta :
Bože ty stál jsi nademnou , proto povolíš mi
prominout,života se chci vzdát žádného jinocha si nechci brát.
Vyskočila a voda jí pohltila , její světlé vlasy pronikly do té vody nekonečný.
Tvář smrti políbila .. taková byla dívenka z Čech Jižních..

Já vím nic moc .. no je to poprvý :D

Ona? .. Nekonečná dokonalost .. Coco Chanel

26. ledna 2010 v 18:14 | Lizzie [: .. zase píše .. |  Diary
Ahojte :) jak pak se máte? Já fájně , co vlastně znamená ten nadpis? Popisuje vroucí lásku k
stylu Retro . Ách , je to nejlepší .. miluju to .. dnešní den jsem strávila u počítače vyhledáváním věcí jako líčení atd. :D .. omgájz a mám ten baret .. furt se nějak nemůu dokopat k těm fotkám :D tak se ZNOVa nezlobte :D .. Jinak Coco Chanel byla významná žena,hrozně moc jí obdivuju x))... no =) .. tak se mějte pěkné , zejtra zas pá x)

Já mám dědu?! :D

25. ledna 2010 v 18:25 | Lizzie [: .. zase píše .. |  Diary
Ahojky lidičky :D .. tak jsem si dneska došla pro časák s kámoškou a pak jsme šly na čínu .. a na
mně mluvil bezďák? :D .. prej 'co ty tady děláš?' .. a já drze 'co bych tady dělala?!' .. /o pár min. později/ 'já si tě spletl s vnučkou' a já 'vy máte vnučku?,my nemáme mluvit s cizími lidmi ( xD ) .. ' .. atd :D no help me :D .. zavolejte do Bohnic :D .. někdo jim utekl a já to vyjímečně nebyla =P :D .. zrowna mám chuť se kouknout na aukro , já chci vuittonku ! :DD .. aspoň za dva :DD .. včéra jsem viděla v časáku Vuittonku , takovou krásnou hráškovou .. za 47 000kč .. (O_o) .. počkát , já řekla že sem hodím fota,že? :D jenže mně se tááák nechcé =P :D .. tak sorráč :D .. a taky jsem chtěla dodat , moje dnešní nejčastější věty? : chceš tečku wole? a neser boha :D ( ten bůh jsem já :D ) .. zase jsem zapoměla na něco co jsem těla napsat , no to mně poser :DD .. tak nic liďiši , bááj :D

Ou sorry babies :D

24. ledna 2010 v 21:24 | Lizzie [: .. zase píše .. |  Diary
Hola ola :D sorrýjte že jsem dva dny nepsala na blog ,já nebyla dom :D .. tak jsem si slíbila že
napíšu dlouhej článek =) .. tak abych začala , ve Čtvrtek byla doma ten týpek co nám měl opravit ten kohoutek kterej jsem utrhla .. a on ho neopravil :DDD ... hahah :D .. v Pátek jsme šli se school na Avatara,jako fájn to bylo .. 3Déčko.. a pak jsem jeli k známým .. za malinkou Aničkou , zlatíčkem mým .. zejtra hodim fotky, a jinak taky hodim fotku svýho new baretu , fialovej je =P.. a já jsem zamilovaná :DDD jinak jak vy se mít? .. mně se zejtra nechce do školy , fůj :D no nic už mně vyháněj :DD .. tak zejtra lásenky moje :D zejtra sem hodím teda ty photos.. uvidíte :D .. bye =)

Hahahah :D

21. ledna 2010 v 18:32 | Lizzie .. zase píše .. |  Diary
Hola hej :D .. dneska pecka den :D .. jsme zahrabali vchod sousedce,nemálo jsme se smály :D .. jinak chtěla jsem dát new dess,jenže mi zlobí net , nejde mi klávesnice,hola hej :D .. jinak teďka přišel týpas co nám dělá ten kohoutek kterej sem utrhla :D .. čuměl na nás jak na debili :D .. no tak aspoň .. :DD teďka půjdu s bráchou pro jakýsi >>pokémon karty<< :DD .. tak až pozdějc :D .. jinak měním si přezdívku na Lizzie , nwm jak mně to napadlo .. ale líbí se mi =) .. co myslíte?..

Tento článek věnovaný našemu novému WC :D

19. ledna 2010 v 15:48 | ~ N A I V N Í .. zase píše .. |  Diary
Včerejší článek měl úspěch , díky lidí <3

..Zdarec =) .. jak se máte? Já fájn :DD ano ano , mám další bláznivý článek ... prostě jsme si předvčerejškem udělali ňjův hajzl..teprve dneska jsem na něm byla :D .. nechtěla jsem na něj jít z nutnosti že máme nový záchod , ale z potřeby .. :D .. No super to bylo :D Oh máj gád , dneska jsme psali čtvrtlerku z Máti , ojojoj .. trojka jasná.. :DD .. nestačilo že jsem málem propadla z Fyziky .. :D .. hej , jako fájn .. před školou zase koulovačka :D já ty lidi miluju <3 .. nebo ve škole , takový hemzy furt :D .. jste měli vidět mýho kámoše jak zametá :D .. jsem se málem zadrousila těstovinou :D .. tak ale žiju , oslavujme ! :D Zejtra přijede Božskej Andy .. toho kluka jsem měla nejradši <3 .. a on se musí odstěhovat =/ :DD .. to bude zase prdel :D .. my měli na škole takovou hroznou učitelku .. na Ájinu :D .. a všichni z ní byli posraní .. jen my na sebe xichty .. a zvuky :DD .. jsem megáč happy , jen zejtra píšem Unit z Ájiny .. no hálelůja =/ .. ale to přežiju .. jsm furt online .. jen nepíšu články :D .. mějte se ..

Oh máj god :D

18. ledna 2010 v 15:52 | ~ N A I V N Í .. |  Diary
Dobrej , dobrej .. hehe .. :D Dneska opravdu vydařený den :D .. na výzo dvojka z Fyziky ( yahoo :D ) .. modřina na stehně ( vysvětlim :D ) .. objevená matka :D .. utrhnutný
kohoutek :D..
Tak abych se dala do vyprávění :D ..

... Ahoj :DD .. ( hrabe mi :D ) .. jak se máte? Já skvěle :D Dnes před školou koulovačka :D Dostala jsem ledovkou do stehna a mám tam modřinu :D pomoc .. deváťáci se na mně spikly .. :D .. nwm jak se to píše takže tam v tom slově mám hrubky :DD .. a k mojí mamince ? Porodila mně ve dvou , jsem její nemanželské dítě :DD muhehehe :DD přišla jsem domů ..a musela jsem uklízet .. ajelikož matka furt dokupuje rybky .. který já nechci :D .. tak jsem nalejvala vodů a chtěla jsem ten hnusnej starej kohoutek trochu pootočit :D a normálně jsem ho odtrhla :D .. tak uvidíme .. pádím .. :D

Oni <3

17. ledna 2010 v 19:18 | ~ N A I V N Í .. |  Oni <3
~ Andie* ~

~ Katie ~ tahle holka je nejlepší .. <3 ! prostě žerů ! :) nikomu nedám =P

Tak tu mám tu gfx :))

17. ledna 2010 v 18:46 | ~ N A I V N Í .. |  Other
Je to hrozně starý .. má to být na obálku časáku .. snad líbí =) .. nekopírovat !
imagebam.com

Fotím fotím .. a ještě jednou fotím :) .. zimu :D

17. ledna 2010 v 16:32 | ~ N A I V N Í .. |  Photos
Tak jsem najednou dostala náladu fotit :D .. snad neavdí :D fotila jsem zimu .. miluju jí <3Mám tu jednu podle mně >>vydařenou<< fotečku .. tak hodnoťte prosím .. =)
imagebam.com = tak se na ní když tak koukěnte (klik) ..
dnes hodlám ještě přidat svojí gfx ..tak se těště

Šťastná a smutná k tomu =)

15. ledna 2010 v 16:13 | ~ N A I V N Í .. |  Diary
Ahojky , jak se máte? Já fájn , jen jsem stratila peněženku .. takže jsem v háji. Mám blbou náladu
=( .. Ale na druhou stranu se mám skvělě,dnes před školou nejlepší :D ..hodlám změnit a zvětšit design :D .. tak sledujte děcka :D .. loučí se vaše naivka .. pá :* :D

Zmrzlá až do morku kostí..

13. ledna 2010 v 17:11 | ~ N A I V N Í .. |  Diary
Nenapadá mně pozdrav , před 15 minutama jsem vylezla ze sprchy , promrzlá ale překvapivě
šťastná .. Doma mně otravuje bába , její hloupé terorizování mi lezem krkem .. doslova ! .. Přišla jsem promoklá šťastná s nadějí , jak-mile jsem přešla práh našeho bytu .. zmizelo to . Nesnáším to tu . Zase to blbé terorizování .. už aby mi bylo 18 a já koečně mohla opustit .. hnízdo ! .. Ještě než jsem přišla na toto místo poseté negativní energií .. tiskla jsem k očím dlaně a jryla si obličej před nárazem obrovské sněhové koule co měli v plánu na mně hodit . Mám pořádnou chuť se vybrečet .. jenže já nemám důvod .. Nejsem žádné emo , to vůbec ve škole jsem spíš usměvavé sluníčko . Jenže doma , doma na mně dolehne tahle nálada. Ani Vánoce nebyli co bejvali . Na face jsem objevila starýho kámoše .. jsem happy =) .. pro chvíli .. Nezapoměňte že nejdůležitější je co máte v sobě né na sobě ..

Já ale pocity viny určitě necítím

12. ledna 2010 v 20:02 | ~ N A I V N Í .. |  Diary
Tento blog bude mým věrným deníčkem .. Pocity viny nemám , ano řekla jsem o něm že je debil .
Ale .. snažím se být rebelka.. Včera jsem si nalakovala nehty na černo je to jen z venčí .. v nitru jsem křehká ještě víc než průměrný člověk.Dnes jsem se zase zadívala do blba , obraz se mi vždy rozplyne a já myslím ,nemyslím. Prostě jen tak se na těch pár vteřin uklidňuju . Pak mně někdo mávnutím ruky probudí a já zase patřím do reálného světa. .. možná při tom putování nicotou jsem myslela na něj . Zase mi buší srdce .. , v břiše . Když kolem mně prošel podlamovali se mi kolena . Ví o mně vůbec , občas na mně hodí očko .. a chvíli se dívá , ale to i další kluci. Bože , to chvění .. nepustí mně a nepustí . Nejspíš se půjdu vysprchovat a přitom se pěkně vybřečim .. pomyslím na jeho čokoládový oči . Máte občas ten pocit že nejste normální ? Že jste odlišný od těch 3 miliard lidí na světě ? .. že možná máte své osobité kouzlo , ochranu nadpřirozených sil , nebo sílu samotnou . Já ano .Zítra škola , mi píšeme a já se na to ještě nekoukla , kašlu na tu školu , to přiznávám . Jen to nejde .. když celý hodiny myslím na něho .. Doufám , že se na mně zejtra aspoň podívá . Doufám .. Odcházím do sprchy .. Mějte se tu těch pár hodin než zase napíšu .. hezky ..